O nás

 • Počet izieb

  3

 • Kúpeľne

  2

 • Plocha

  300 m2

 • Garáž

  1

 • Terasa

  1

NAŠA FIRMA SA ZAOBERÁ VLASTNOU VÝROBOU A MONTÁŽOU DREVOSTAVIEB.

Do stavebníctva prinášame zručnosť preverenú praxou a tým spojené nemalé úspechy v oblasti výstavby drevostavieb. Od začiatku pôsobenia sa snažíme odlišiť precíznosťou vypracovaných projektov, používaním osvedčených, kvalitných a certifikovaných materiálov, odbornou prácou našich tesárov a všetkých pracovníkov ktorý sa na montáži podielajú a individuálnym prístupom k zákazníkovi. Našu profesionalitu preverili stavby realizované na Slovensku.

V NAŠOM PORTFÓLIU JE MOŽNÉ ZABEZPEČIŤ A REALIZOVAŤ

Hypotekárný úver

Projektovú dokumentáciu

Realizácia stavieb

Odborné obhliadky realizovaných stavieb

AKÉ SÚ VÝHODY DREVODOMU?

Drevo je prírodný materiál, ktorý vďaka svojím vlastnostiam vytvára príjemnú, nezabudnuteľnú atmosféru a klímu, dokáže regulovať svoju vlhkosť aj vlhkosť prostredia, čím robí obytný priestor zdravším. Krátka doba výstavby Vám umožní rýchle využívanie Vašej investície. Stavbu je možné realizovať aj v zimnom období. Drevo má veľmi dobré tepelné a izolačné vlastnosti a tým výbornú energetickú bilanciu a ušetriť na nákladoch za vykurovanie.

KRATKA DOBA VYSTAVBY

Všetky stavebné prvky sú umelo vysušené, kvalitne hobľované a brúsené. Nie je potrebné čakať dlhú dobu na vysušenie stavby.

MOŽNOSŤ REALIZÁCIE DREVOSTAVBY AJ V ZMNÝCH MESIACOCH

Suchý proces výstavby umožňuje stavbu realizovať aj v zimnom období.

VÝBORNÉ TEPELNO-IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

Voľbou dodatočnej vnútornej izolácie je možné dosiahnuť výbornú energetickú bilanciu a tým výrazne šetriť náklady na vykurovanie.

POUŽITIE EKOLOGICKÝCH MATERIÁLOV

Všetky používané materiály sú prírodné a spĺňajú prísne ekologické kritériá, aby ste či už počas svojho oddychu alebo trvalého bývania pocítili upokojujúci dotyk prírody.

VÝHODNÁ CENA DREVODOMU

Drevo vďaka svojim vlastnostiam vytvára príjemnú atmosféru a klímu, dokáže regulovať svoju vlhkosť aj vlhkosť prostredia a robí tak obytný priestor zdravší a kvalitnejší.

NEZAMENITEĽNÝ POCIT Z BÝVANIA

Všetky stavebné prvky sú umelo vysušené, kvalitne hobľované a brúsené. Nie je potrebné čakať dlhú dobu na vysušenie stavby.

254

Realizovaných projektov

47

Skúsených ľudí

465

Spokojných zákazníkov

8

Rokov skúseností

NAŠI PARTNERI